Cjenik – strojno čitljive datoteke (CSV)

Lalu play d.o.o., Bolnička cesta 34, 10000 Zagreb, OIB 72609894097.

Objavljeno sukladno Odluci o objavi cjenika proizvoda i usluga kao mjeri izravne kontrole cijena (NN 101/2026). Datoteke su javno dostupne bez prijave i namijenjene su automatiziranom dohvaćanju. Svaka objavljena verzija ostaje dostupna najmanje 30 dana.

Oblik datoteke: UTF-8 (s BOM-om), separator ;, decimalni zarez, cijene u EUR. Stupci: naziv_usluge, maloprodajna_cijena_eur, posebni_oblik_prodaje, naziv_posebnog_oblika_prodaje, cijena_na_dan_10_09_2026_eur, kategorija. Stupac cijena_na_dan_10_09_2026_eur je cijena koja je za istu uslugu vrijedila 10. 9. 2026., bez posebnih oblika prodaje.

Cjenik (verzija 2, objavljeno 19. 10. 2026. u 20:24)

KategorijaNazivCijena (EUR)Cijena 10.9.2026. (EUR)
PaketPanda paket280,00280,00
PaketPanda paket Plus350,00350,00
PaketPandaonica paket390,00390,00
PaketPandastični paket500,00500,00
PaketMagic Panda paket450,00450,00
PaketPanda znanstvenik460,00460,00
DoplataDodatni slavljenik50,0050,00
DoplataPizza14,0014,00
DoplataLedo medo torta10,0010,00
DoplataFace paintna upitna upit
DoplataDoplata po djetetu10,0010,00
DoplataDodatnih 30 minuta50,0050,00
DoplataDodatnih 60 minuta90,0090,00
DoplataDječji šampanjac7,507,50
DoplataMala pinjata30,0030,00
DoplataOblik pinjata45,0045,00
DoplataSlatkiši za pinjatu20,0020,00
DoplataDisko & karaoke40,0040,00
DoplataOstali upitipo dogovorupo dogovoru

Sve objavljene verzije

Broj pohraneObjavljenoDatoteka
22026-10-19 20:24:39igraonica_Bolnicka-cesta-34-10000-Zagreb_oznaka-1_pohrana-2_2026-10-19_2024.csv
12026-09-22 19:33:54igraonica_Bolnicka-cesta-34-10000-Zagreb_oznaka-1_pohrana-1_2026-09-22_1933.csv